Jazykové kurzy

Jazykové kurzy

 

Ak Vám nevyhovujú klasické jazykové kurzy, ktoré ponúkajú jazykové školy, ste zaneprázdnení a nemôžete chodiť vždy na hodinu v jeden a ten istý čas, skrátka, ak uprednostňujete individuálny prístup a hodiny prispôsobené Vašim potrebám, neváhajte a ozvite sa mi.

Vieme sa dohodnúť na hodinách gramatiky, konverzácií, rozvíjaní všetkých jazykových zručností, doučovaní, príprave na prijímačky, pohovor, test, maturitu, certifikát.

Na hodinách so mnou sa nudiť určite nebudete, sú plné rôznych aktivít, prispôsobených potrebám a záľubám každého jedného študenta.

Začať môžete kedykoľvek, trebárs aj zajtra. Nie je stanovený žiaden minimálny počet hodín, ktoré musíte absolvovať. Koľko hodín si zaplatíte, toľko dostanete.* A k tomu všetkému prvé stretnutie zdarma. 

No pre "milovníkov" klasiky, teda takých, čo potrebujú motiváciu v podobe presne stanovenej dĺžky kurzu a jeho obsahu, ponúkam tiež možnosť predplatenia 12-týždňového trimestra s materiálmi v cene. 

A napokon, ak ste majiteľom firmy a potrebujte, aby Vaši zamestnanci vedeli komunikovať v cudzom jazyku, alebo im skrátka chcete ponúknuť zaujímavý benefit v podobe kurzu, ozvite sa mi a určite spolu niečo vymyslíme.

Teším sa na spoluprácu!

 

 

 

 * Pri nových klientoch platba vopred podľa počtu hodín, ktoré chcete absolvovať v danom kalendárnom mesiaci.

Pre stálych klientov možnosť platiť spätne za každý kalendárny mesiac. Platba možná iba bankovým prevodom.

 

2012. Mgr. Miriama Kovačičová - Preklad a tlmočenie, www.pretlmoc.eu
Free Joomla Templates by Joomla 2.5 Template Maker